.

קמפוס ארכיטקטורת חיים מציע קורסים Online 

האם הגיע הזמן שלך לחשוב (גם) על עצמך?

האם ברור לך שיש בך פוטנציאל רק אין לך מושג מה עושים אתו או איך?

קמפוס ארכיטקטורת חיים מציע קורסים Online,

שתוכלו לחוות בבית או במשרד, ללמוד בפרטיות בזמן שתבחרו ובנושאים מגוונים

ועדיין, תוכלו להתייעץ ולשאול שאלות במייל או בווטסאפ.

* לכל הקורסים והסדנאות גרסה מותאמת לארגונים. הן למנהלים והן לעובדים. 

קמפוס ארכיטקטורת חיים מציע קורסים וסדנאות חדשניות ופרקטיות

שיאפשרו לכם לעצב את חייכם כפי שאתם חולמים

ולהשיג מטרות בכל תחומי החיים: קריירה, זוגיות,  קבלת החלטות, מציאת הייעוד האישי ועוד

סדנאות וקורסים און ליין לבחירתכם

* לכל הקורסים והסדנאות גרסה מותאמת לארגונים. הן למנהלים והן לעובדים

קורס online האם מתאים לי להיות עצמאי.ת?

מה נדרש עצמאי להיות? מה נדרש עצמאי לעשות?האם כדאי לכם להקים עסק משלכם? בקורס תתנסו באתגרים של עצמאיים שיעזרו לכם לקבל החלטה טובה האם אתם מתאימים להיות בעלי עסק

קורס online ניהול זמן והתמודדות עם דחיינות

נאבחן האם יש לכם בעיית דחיינות, נגלה את הסיבה העיקרית לחוסר ניהול הזמן שלכם ותקבלו ערכת כלים לניהול זמן אפקטיבי תוך ארבעה צעדים פשוטים. תשיגו בפועל לפחות שתי מטרות שאתם רוצים בפרק זמן קצר.

קורס online אומץ וביטחון עצמי

מי הבנאדם שהייתם לו היה לכם יותר ביטחון עצמי? סדנת אומץ וביטחון עצמי היא מעשית, בסיומה גם תחזקו את הביטחון העצמי שלכם ותאמינו יותר ביכולות שלכם, וגם תאזרו אומץ ותעשו לפחות דבר אחד או שניים שחששתם ממנו עד היום. 

קורס מציאת הייעוד

הייעוד שלנו הוא להיות אנחנו במיטבנו בכל תחום חיים, על מנת שנוכל להצליח, להרוויח ולהיות מאושרים. בקורס זה נמצא את הייעוד האישי שלך, נאבחן את כללי ההצלחה שלך ונבנה תוכנית חיים המותאמת לך, ליכולות שלך, לכישרונות שלך ולחלומות שלך. כך שלאחריה תוכל להתחיל לחיות בסיפוק והגשמה.

קורס הכשרת מאמנים

כל החבר'ה מתייעצים איתכם? שיחות נפש ועזרה לאחרים מדבר אליכם? מרגישים שיש לכם מה לתת לעולם אבל לא יודעים איך להגשים את זה? בואו ללמוד אימון והדרכה בשיטה הרשומה כסימן מסחרי בקורס פרונטלי ותוכלו לעזור לאנשים לקבל החלטות טובות ולמצוא את ייעודם. בקורס תוסמכו למאמנים אישיים ומדריכי קבוצות.

סדנת Mind Mapping

מפות חשיבה הן כלי מדהים לפיתוח חשיבה יצירתית, שיפור הזיכרון ובניית תהליכי עבודה להשגת מטרות. כלי זה עוזר לממש את הפוטנציאל להגיע להישגים בדרך יצירתית, חדשנית, פתיחות מחשבתית, מובילות דעה. לא מספיק לחשוב מחוץ לקופסא יש להמציא אותה מחדש! המנחה אודליה אלכסנדרוביץ, מוסמכת TBI העולמי .

סדנת אומץ וביטחון עצמי

מי הבנאדם שהייתם לו היה לכם יותר ביטחון עצמי? סדנת אומץ וביטחון עצמי היא מעשית, בסיומה גם תחזקו את הביטחון העצמי שלכם ותאמינו יותר ביכולות שלכם, וגם תאזרו אומץ ותעשו לפחות דבר אחד או שניים שחששתם ממנו עד היום. 

להפוך לסיפור הצלחה

מהי תפיסת ההצלחה שלי ואיך מגיעים להישגים משמעותיים? בחיים בכלל ובעסקים בפרט. בסדנא כלים פרקטיים כיצד להגיע להצלחה בקריירה, במערכות יחסים ובהשגת מטרות. כולל כלים מעולם אימון מנהלים, אימון לבכירים ואימון עסקי .

סדנת מוטיבציה

מרגישים עייפים? בואו לקבל זריקת מוטיבציה שתתניע את הדבר הבא בחייכם! איך מייצרים מוטיבציה, איך מתגברים על שחיקה, מה מייצר הנעה אישית וכיצד ניתן להניע אחרים ולרתום אותם לפעולה בשכנוע יצירתי. מה הקשר בין כסף לחשק?

סדנת קבלת החלטות טובות

יש לכם התלבטות חשובה אבל אתם לא יודעים איך להחליט? קשה לכם לקבל החלטות בקלות ובמהירות? מה משפיע על קבלת ההחלטות שלנו, מה הקשר בין קבלת החלטות לאושר,  איך בוחרים? 

סדנת תקשורת אפקטיבית

מרגישים שלפעמים לא מבינים אתכם? אתם לא מצליחים לנסח את המסר כך שיעבור בצורה משכנעת? בסדנא תקבלו ערכת כלים עוצמתיים לניהול תקשורת אפקטיבית ולהעברת מסרים משכנעת עם כל אדם ובכל שפה, כך שתוכלו להוביל את השיחה.

סדנת ניהול ומנהיגות

כלים למנהיגות רותמת, ניהול ללא סמכות, מה ההבדל בין ניהול למנהיגות, הנעה אישית והנעת אחרים ורתימתם לפעולה: עובדים, קולגות ולקוחות, בשפה תקשורתית ושכנוע יצירתי.

 

קורסים Online 

קמפוס ארכיטקטורת חיים מציע קורסים Online לנוחותכם, שתוכלו לחוות בבית או במשרד, ללמוד בפרטיות, בזמן שתבחרו ובנושאים מגוונים. ועדיין, אנו זמינים לכם לשאלות והתייעצויות במייל או בווטסאפ.

סדנת ניהול זמן 

נאבחן האם יש לכם בעיית דחיינות, נגלה את הסיבה העיקרית לחוסר ניהול הזמן שלכם ותקבלו ערכת כלים לניהול זמן אפקטיבי תוך ארבעה צעדים פשוטים. תשיגו בפועל לפחות שתי מטרות שאתם רוצים בפרק זמן קצר.

קיים גם קורס Online 

סדנת יצירתיות

כבר לא מספיק לחשוב מחוץ לקופסא צריך להמציא אותה מחדש! הסדנא עוסקת ביצירתיות, חדשנות, פתיחות מחשבתית, מובילות דעה, פיתוח אישיות יצירתית.

 

מוזמנים לפנות בכל שאלה או התלבטות,

נשמח לשמוע מכם!

בוגרי קורס מאמנים בשיטת ארכיטקטורת חיים ממליצים

אודליה אלכסנדרוביץ

מקימת הקמפוס ומפתחת שיטת ארכיטקטורת חיים

מרצה ומנחת סדנאות בארץ ובחו"ל.
מאמנת אישית, עסקית ומגשרת מוסמכת,
בעלת תואר בתקשורת, ובוגרת פסיכולוגיה חיובית במרכז הבינתחומי הרצליה.
בעלת ניסיון רב בעולם השיווק והמכירות,
וותק בעולם ההדרכה, העצמה וההנעה להישגים.

פיתחתי את שיטת "ארכיטקטורת חיים" ואני מאמנת בה כבר למעלה מעשור.
ליוויתי מאות אנשים ביצירת שינוי לטובה בחייהם או בעסק שלהם,

ואני מכשירה אנשים מוכשרים להיות מאמנים אישיים מצוינים ומדריכים סוחפים.
עבדתי עם מנהלים בכירים, ארגונים גדולים
ואנשי עסקים, בנוסף לאנשים פרטיים המבקשים שינוי.

בין לקוחותי: בנקים, חברות אשראי, חברות הייטק, סטארטאפים, משרדי ראש הממשלה ועוד

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.