.

קורס אומץ וביטחון עצמי Online

מה הדבר שאתם נמנעים ממנו, או חוששים לעשות אותו כי אתם חושבים שאין לכם מספיק אומץ?

מי הבנאדם שהייתם לו היה לכם יותר ביטחון עצמי?

החדשות הטובות הן שחוסר ביטחון הוא לא מי שאתם,

הוא לא תכונת אופי שלא ניתן לשנותה, הוא תחושה, הרגשה, סיטואציה.

וסיטואציות אפשר לשנות.

* לכל הקורסים והסדנאות גרסה מותאמת לארגונים. הן למנהלים והן לעובדים.

בקורס אומץ וביטחון עצמי

תשיגו את המטרות הבאות

  • תחזקו את הביטחון העצמי 

  • תאמינו יותר ביכולות שלכם

  • תאבחנו את החוזקות והיתרונות שלכם

  • תאזרו אומץ ותעשו לפחות דבר אחד או שניים שחששתם ממנו עד היום.

בזמנכם החופשי

אצלכם במחשב

4 שיעורים

עלות 199 ש"ח במקום 299 ש"ח *המבצע לזמן מוגבל!

כן, אני רוצה פרטים על קורס אומץ ובטחון עצמי Online

קמפוס ארכיטקטורת חיים מציע קורסים וסדנאות חדשניות ופרקטיות

שיאפשרו לכם לעצב את חייכם כפי שאתם חולמים

ולהשיג מטרות בכל תחומי החיים: קריירה, זוגיות, קבלת החלטות, מציאת הייעוד האישי ועוד

סדנאות נוספות וקורסים לבחירתכם

* לכל הקורסים והסדנאות גרסה מותאמת לארגונים. הן למנהלים והן לעובדים

קורס מציאת הייעוד 

הייעוד שלנו הוא להיות אנחנו במיטבנו בכל תחום חיים, על מנת שנוכל להצליח, להרוויח ולהיות מאושרים. בקורס זה נמצא את הייעוד האישי שלך, נאבחן את כללי ההצלחה שלך ונבנה תוכנית חיים המותאמת לך, ליכולות שלך, לכישרונות שלך ולחלומות שלך. כך שלאחריה תוכל להתחיל לחיות בסיפוק והגשמה. 

קורס הכשרת מאמנים

כל החבר'ה מתייעצים איתכם? שיחות נפש ועזרה לאחרים מדבר אליכם? מרגישים שיש לכם מה לתת לעולם אבל לא יודעים איך להגשים את זה? בואו ללמוד אימון והדרכה בשיטה הרשומה כסימן מסחרי בקורס פרונטלי ותוכלו לעזור לאנשים לקבל החלטות טובות ולמצוא את ייעודם. בקורס תוסמכו למאמנים אישיים ומדריכי קבוצות. 

סדנת קבלת החלטות טובות

יש לכם התלבטות חשובה אבל אתם לא יודעים איך להחליט? קשה לכם לקבל החלטות בקלות ובמהירות? מה משפיע על קבלת ההחלטות שלנו, מה הקשר בין קבלת החלטות לאושר, איך בוחרים? 

סדנת Mind Mapping

מפות חשיבה הן כלי מדהים לפיתוח חשיבה יצירתית, שיפור הזיכרון ובניית תהליכי עבודה להשגת מטרות. כלי זה עוזר לממש את הפוטנציאל הטמון בנו להגיע להישגים בדרך יצירתית. המנחה אודליה אלכסנדרוביץ, מוסמכת TBI העולמי . 

סדנת מוטיבציה

מרגישים עייפים? בואו לקבל זריקת מוטיבציה שתתניע את הדבר הבא בחייכם! איך מייצרים מוטיבציה, איך מתגברים על שחיקה, מה מייצר הנעה אישית וכיצד ניתן להניע אחרים ולרתום אותם לפעולה בשכנוע יצירתי. מה הקשר בין כסף לחשק? 

להפוך לסיפור הצלחה

מהי תפיסת ההצלחה שלי ואיך מגיעים להישגים משמעותיים, בחיים בכלל ובעסקים בפרט. כיצד להגיע להצלחה בקריירה, במערכות יחסים ובהשגת מטרות. כולל כלים מעולם אימון מנהלים ואימון עסקי.

 

סדנת ניהול זמן 

נאבחן האם יש לכם בעיית דחיינות, נגלה את הסיבה העיקרית לחוסר ניהול הזמן שלכם ותקבלו ערכת כלים לניהול זמן אפקטיבי תוך ארבעה צעדים פשוטים. תשיגו בפועל לפחות שתי מטרות שאתם רוצים בפרק זמן קצר. הקורס קיים גם בOnline

סדנת יצירתיות

כבר לא מספיק לחשוב מחוץ לקופסא צריך להמציא אותה מחדש! הסדנא עוסקת ביצירתיות, חדשנות, פתיחות מחשבתית, מובילות דעה, פיתוח אישיות יצירתית.

 

סדנת תקשורת אפקטיבית

מרגישים שלפעמים לא מבינים אתכם? אתם לא מצליחים לנסח את המסר כך שיעבור בצורה משכנעת? בסדנא תקבלו ערכת כלים עוצמתיים לניהול תקשורת אפקטיבית ולהעברת מסרים משכנעת עם כל אדם ובכל שפה, כך שתוכלו להוביל את השיחה 

קורסים Online 

קמפוס ארכיטקטורת חיים מציע קורסים Online לנוחותכם, שתוכלו לחוות בבית או במשרד, ללמוד בפרטיות, בזמן שתבחרו ובנושאים מגוונים. ועדיין, אנו זמינים לכם לשאלות והתייעצויות במייל או בווטסאפ. 

סדנת ניהול ומנהיגות

כלים למנהיגות רותמת, ניהול ללא סמכות, מה ההבדל בין ניהול למנהיגות, הנעה אישית והנעת אחרים ורתימתם לפעולה: עובדים, קולגות ולקוחות, בשפה תקשורתית ושכנוע יצירתי.

סדנת אומץ וביטחון עצמי 

מי הבנאדם שהייתם לו היה לכם יותר ביטחון עצמי? סדנת אומץ וביטחון עצמי היא מעשית, בסיומה גם תחזקו את הביטחון העצמי שלכם ותאמינו יותר ביכולות שלכם, וגם תאזרו אומץ ותעשו לפחות דבר אחד או שניים שחששתם ממנו עד היום. קיים גם קורס Online 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.